Strony internetowe

Net World

Dzięki wykorzystywaniu nowych technologii oraz znajomości światowych trendów, tworzone przez nas strony internetowe łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesną szatę graficzną.

Web Design

Responsywność

Tworzone przez nas strony internetowe automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane (urządzenia mobilne, tablety, smartfony).

Pomoc na start

Naszym klientom oferujemy pomoc w obsłudze stron www w postaci instrukcji i filmów.

Social Media

Strony internetowe integrujemy z kanałami social media, dzięki czemu ilość wejść na stronę zwiększa się.

System CMS

Projekty tworzymy w oparciu o przyjazne dla użytkownika, łatwe w obsłudze systemy zarządzania treścią (CMS).

Google Analytics

Zastanawiasz się, które kanały miały wpływ na kupujących? Jakie treści powodowały zwiększenie odwiedzin Twojej witryny? Czy media społecznościowe pomagają osiągnąć Twoje cele biznesowe? Google Analytics to narzędzie analityki internetowej, które możemy zamieścić na Twojej stronie, abyś miał dostęp do szczegółowych raportów z nią związanych.

Panel do edycji strony

Systemy zarządzania treścią (CMS) to programy umożliwiające tworzenie, edycję i rozbudowę serwisów WWW. Największą ich zaletą jest łatwa administracja, której mogą podjąć się nawet osoby nieznające języka HTML.

Wsparcie na start

Naszym klientom oferujemy pomoc w obsłudze stron i sklepów internetowych (instrukcje, filmy etc.).

Serwer i domena na start

Domena i serwer to elementy niezbędne, aby uruchomić stronę www. W Net World zapewniamy domenę przez pierwszy rok gratis oraz hosting w bardzo preferencyjnych cenach na naszych serwerach.

Połaczenie z popularnymi serwisami społecznościowymi

Serwisy Social Media zdobywają coraz większą popularność, gdyż pozyskują dodatkowy ruch na stronie. Strony internetowe naszych Klientów integrujemy z wybranymi przez nich kanałami społecznościowymi, maksymalnie upraszczając proces dodawania treści do odpowiednich serwisów.

Wykorzystujemy najnowsze technologie